• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Сенат США внесено законопроєкт про санкції проти всіх учасників "Північного потоку-2"

До Сенату США надійшов законопроєкт про відновлення санкцій проти усіх учасників будівництва трубопроводу "Північний потік-2"

Реклама на dsnews.ua

Документ подали 14 представників Республіканської партії, інформує "ДС" із посиланням на The Hill.

"Закон про Захист нашого добробуту шляхом розширення санкцій проти РФ має відновити обмеження проти компанії (Nord Stream 2 AG), яка стоїть за газопроводом, її гендиректора Маттіаса Варніга, а також поширити їх на субпідрядників від будь-якої організації, що працює на газопроводі", — йдеться у повідомленні.

У заяві співавтори законопроєкту називають "хибною" стратегію Байдена стосовно часткових санкцій проти російського газопроводу та закликають негайно зупинити проєкт.

Нагадаємо, раніше ЗМІ із посиланням на джерела в Білому домі повідомили, що Штати можуть скасувати санкції проти компанії-оператора будівництва газопроводу "Північний потік-2" Nord Stream 2 AG, щоб "не розривати відносини з Німеччиною".

Згодом Державний департамент США офіційно повідомив про надання звіту до Конгресу щодо учасників проєкту "Північний потік-2" (Nord Stream 2), проти яких будуть запроваджені санкції. У ньому зазначено, що Сполучені Штати не вводитимуть санкцій щодо компанії-оператора "Північного потоку-2" та її керівника, адже відмова від санкцій "відповідає національним інтересам" США, сенатори вважають таке рішення "помилковим".

Як писала "ДС", прессекретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі заявила, що США вважають російський магістральний газопровід "Північний потік-2" небезпечним для Європи геополітичним проєктом, проте не можуть зупинити будівництво, яке завершено на 95%.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua