• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

У Скабєєвої погрожують Британії трьома превентивними ударами (ВІДЕО)

Пропагандист російського державного телебачення Ігор Коротченко заявив про необхідність завдання ударів по території Великої британії у разі, якщо солдати Сполученого Королівства втрутяться у війну РФ проти України

Ігор Коротченко
Ігор Коротченко / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це Коротченко заявив в ефірі програми "60 хвилин" на каналі "Росія 1", передає "ДС" із посиланням на журналіста британської ВВС Френсіса Скарра.

При цьому в передачі, яка веде скандальна Ольга Скабєєва, обговорювали повідомлення деяких ЗМІ про те, що Лондон нібито наказав британським солдатам готуватися до війни проти України.

"Росія не бажає і не хоче війни з Великою Британією. Але якщо британська солдатня висадиться в Україні та вступить у бойові дії проти російських збройних сил, ми залишаємо за собою право для будь-яких дій. І треба офіційно записати у доктринальних документах, що участь військовослужбовців будь-якої країни НАТО в бойових діях проти російської армії в Україні, їх протидія силовим шляхом проведення "спеціальної військової операції" дає Росії право для будь-яких дій у відповідь, включаючи превентивні удари. Не треба відразу ядерні удари: у нас є три комплекси, які несуть ракети "Кинжал". Так от коли Британія раптом захоче повоювати з Росією — давайте три показові удари", — озвучив погрози пропагандист.

Зокрема, Коротченко запропонував ударити по Лондону.

"Не по цивільних об'єктах, а по міністерству оборони Великої Британії, де вони планують свої задуми і конструюють війну проти Росії, проти британських баз, де зберігається, зокрема американська ядерна зброя та інші центри прийняття рішення. Це не погрози — це превентивне право на самооборону, яке ми повинні обов'язково використати у разі, якщо Британія реально вирішить з нами повоювати", — сказав гість студії.

Нагадаємо, у травні Ольга Скабєєва заявила, що Росія тепер воює з усім блоком НАТО, а не лише з Україною.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua