• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Угорщина "дала задню" у спробах захистити російських олігархів від санкцій

Угорщина відмовилася від вимоги виключити трьох російських олігархів із списку санкцій і підтримає режим санкцій ЄС щодо Москви

Прем'єр Угорщини Віктор Орбан
Прем'єр Угорщини Віктор Орбан
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Радіо Свобода", повідомляє "ДС".

Співрозмовники видання наголосили, що на зустрічі послів країн Євросоюзу у Брюсселі 7 вересня представники Угорщини повідомили, що готові підтримати продовження санкцій проти російських бізнесменів ще на півроку. Водночас Будапешт попередив, що може знову порушити питання перед ймовірним продовженням обмежень щодо росіян у березні 2023 року.

За даними ЗМІ, Будапешт наполягав на видаленні з списку санкцій Алішера Усманова, Петра Авена та Віктора Рашнікова.

Рашников як власник та голова ради директорів Магнітогорського металургійного комбінату (ММК) – одного з найбільших російських платників податків та джерел бюджету.

Нагадаємо, рішення про продовження санкцій щодо Москви має бути ухвалене до 15 вересня. У обмежувальному списку ЄС понад 1200 фізичних осіб та понад 100 компаній.

Як писала "ДС", 6 вересня стало відомо, що угорська влада погрожує заблокувати продовження антиросійських санкцій, запроваджених після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, якщо з списку санкцій не будуть виключені російські олігархи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua