• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Україну викрислили з чорного списку країн, які руйнують протидію корупції

Група держав Ради Європи проти корупції (Greco) визнала прогрес України у запобіганні корупції серед депутатів, суддів та прокурорів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у звіті європейського відомства, передає "ДС".

Прогрес досягнутий у виконанні рекомендацій щодо запобігання корупції, які були надані Україні у 2017 році, зазначили у Greco.

В організації дійшли висновку, що Київ досяг покращень, виконавши задовільно 15 з 31 рекомендації. З решти рекомендацій дев'ять були частково виконані, ще сім не були виконані зовсім.

Незважаючи на воєнний стан, Україна "продовжила роботу з імплементації рекомендацій Greco". У відомстві додали, що основна робота ще попереду, але "своєчасне подання Україною інформації до GRECO, а також досягнутий прогрес заслуговують на високу оцінку".

Таким чином сесія GRECO схвалила викреслення України зі свого чорного списку держав, де руйнується протидія корупції, або тих, де стан протидії корупції є "глобально незадовільним".

Нагадаємо, 23 березня проходить відкрите голосування за кандидатів у Антикорупційну раду при Міністерстві оборони України. Участь у "виборах" може взяти кожен українець онлайн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua