• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Український полк "Азов" визнаний судом РФ "терористичною організацією"

Верховний суд Росії визнав український полк "Азов" так званою "терористичною організацією". Країна-агресорка заборонила його діяльність на своїй території

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "РИА Новости", передає "ДС".

"Визнати батальйон "Азов" терористичною організацією та заборонити її діяльність на території Росії", — цитує рішення судді російське видання.

Повідомляється, що судові засідання провели в закритому режимі, а сам розгляд нібито відбувся на вимогу Генпрокуратури РФ.

Наголошується, що це рішення "виконуватимуть негайно, не чекаючи набрання чинності".

Зазначимо, Росія називає полк "неонацистським" і звинувачує його у воєнних злочинах. Крім того, раніше в РФ визнали "екстремістською" діяльність "Азову", а на його членів завели кримінальну справу.  

Своїм рішенням російська сторона може загальмувати весь процес обміну. Тепер країна-агресорка може засудити до довічного ув'язнення українських бійців без права помилування та обміну. При цьому, що стосується так званих "ЛДНР", то там їм може загрожувати страта.

Нагадаємо, у полку "Азов" після масового вбивства українських військовополонених в Оленівці заявляють, що президент РФ Володимир Путін буде страчений за рішенням міжнародного трибуналу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua