• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Померла знаменита британська дизайнерка Вів'єн Вествуд

У Лондоні померла британська дизайнерка Вів'єн Вествуд. Їй був 81 рік

Вів'єн Вествуд
Вів'єн Вествуд
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці модельєрки в Instagram.

Як зазначається, Вів'єн Вествуд, який був 81 рік, померла 29 грудня, "мирно і в оточенні своєї сім'ї", у Клепгемі — районі на Півдні Лондона.

"Вів'єн продовжувала робити те, що любила, до останнього моменту: проєктувати, працювати над своєю творчістю, писати книжку та змінювати світ на краще. Вона вела дивовижне життя. Її інновації та вплив за останні 60 років були величезними та триватимуть у майбутньому", — мовитсья у повідомленні.

Вів’єн Вествуд, яку вважають засновницею стилю панк у високій моді, почала займатися дизайном у Лондоні у 1971 році разом зі своїм тодішнім партнером Малкольмом Маклареном. Згодом увагу дизайнерки пригорнула вулична культура панку — зокрема, вона розробила стиль для музикантів гурту Sex Pistols.

До кінця 1970-х Вествуд вже вважали символом британського авангарду. У 1981 році вона створила свій власний бренд одягу Vivienne Westwood.

У 2000-х дизайнерка зацікавилася питаннями активізму, екології та кліматичних змін, що також відбилося на тематиці її робот.

Як писала "ДС", 29 грудня на 83-му році життя помер Едсон Арантіс ду Насіменту, відомий усьому світу як "король футболу" Пеле.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua