• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Алмати продовжили комендантську годину

Комендантську годину в Алматинській області продовжили з 20 вечора до 7 ранку. Жителів просять не підходити близько до вікон, оскільки проводиться антитерористична операція

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Sputnik Казахстан, передає "ДС".

"Комендантська година в Алматинській області тепер діє з 20 вечора до 7 ранку. Влада закликає зберігати спокій і не залишати будинки без необхідності", — пише видання.

При цьому уточнюється, що на виїзді і в'їзді в Талдикорган встановлені блокпости. Водії повинні мати при собі посвідчення особи та документи на авто. До машин без номерів будуть застосовувати найжорсткіші заходи.

Варто також відзначити, що по всіх центральних каналах людей закликають не підходити близько до вікон, так як триває антитерористична операція і це може бути небезпечно.

Нагадаємо, під час акцій протесту в Алмати від вогнепального поранення загинула дитина, був поранений підліток, а також загинув 22-річний громадянин Ізраїлю.

Міністерство внутрішніх справ Казахстану повідомило, що загалом за час протестів органи поліції затримали 4266 осіб, серед них іноземні громадяни. 26 протестувальників убито та 26 – поранено.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua