• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

У Білорусі лякають втратою державності через санкції

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що у разі продовження санкційного тиску країна може втратити державність

Реклама на dsnews.ua

Про це Макей сказав 3 грудня в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1", опублікованому на сайті МЗС Білорусі, передає "ДС".

"Білорусь ризикує втратити державність, якщо санкційний тиск триватиме. Хоча ми зробимо все, щоб такого не сталося. А Європейський союз назавжди втратить Білорусь. І я думаю, що це абсолютно не на користь Європи.

На жаль, так склалося, що сьогодні наші європейські партнери, і про це всім колегам я говорив, слухають, вбирають односторонню інформацію з цих так званих надійних джерел і роблять відповідні кроки, спрямовані фактично на руйнування суверенітету та незалежності Білорусі", — передає

Макей також заявив, що не може зрозуміти логіку "утікачів, опонентів влади, коли вони закликають до посилення тиску на країну, на народ, до посилення санкційного тиску і при цьому чекають, коли країна впаде, опиниться в руїнах і задоволено потирають руки, коли приймається черговий пакет санкцій".

Нагадаємо, 2 грудня США, Європейський Союз, Канада та Велика Британія ввели санкції щодо самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, його оточення та близьких до нього білоруських компаній.

Міністерство закордонних справ Білорусі обіцяє жорстку асиметричну відповідь на нові санкції Європейського Союзу проти країни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua