• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У Бельгії померла жінка, заражена двома штамами коронавірусу одночасно

У Бельгії жінка померла після того, як заразилася двома різними штамами коронавірусу – "Альфа", вперше виявленим у Великій Британії, і штамом "Бета", вперше виявленим у Південній Африці

Реклама на dsnews.ua

На Європейському конгресі клінічної мікробіології та інфекційних хвороб представили доповідь про цей випадок. Згідно з ним, зараження жінки, ймовірно, відбулося від різних людей, передає "ДС" з посиланням на Bloomberg.

Вона була госпіталізована до бельгійської лікарні в березні і того ж дня у неї діагностували COVID-19. Жінці було 90 років і вона не вакцинувалась.

Вже через 5 днів після госпіталізації хвора померла.

Коли зразки, взяті у жінки, тестували з метою виявити, яким штамом вона була заражена, виявилося, що наявні два варіанти Covid-19. Водночас дослідники не змогли точно сказати, чи саме подвійне інфікування спровокувало таке стрімке погіршення стану хворої.

Відзначимо, зараження варіантом "Дельта" поширюється Францією та Британією: воно становить третину всіх випадків COVID-19 у Франції, а в Британії кількість заражень варіантом "Дельта" зросла учетверо менш як за місяць. Штам СOVID-19 "Дельта" виявили вже в 98 країнах світу.         

Як писала "ДС", раніше в НАН України констатували, що в Україні очікується спалах штаму коронавірусу "Дельта" ("індійський" штам), який істотно заразніший за початковий COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua