• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Коронавірус: штам "Дельта" наступає на Францію та Британію

Зараження варіантом "Дельта" становить третину всіх випадків COVID-19 у Франції. У Британії кількість заражень COVID-19 варіантом "Дельта" зросла учетверо менш як за місяць

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить інформація міністра охорони здоров’я Франції Олів’є Верана та дані Міністерства охорони здоровʼя Англії, передає "ДС" з посиланням на Reuters та Independent відповідно.

Зазначається, що у Франції спостерігається значне зростання випадків, зумовлених "Дельтою",порівняно з попередньою оцінкою, зробленою в четвер, згідно з якою таких випадків було близько 20%.

Міністр Веран сказав, що "існує реальний ризик відновлення епідемії цього літа у Франції" і закликав якомога більше людей щеплюватися.

В Британії зазначається, що станом на 9 червня було зареєстровано 42 323 випадків заражень варіантом "Дельта", а станом на 30 червня – уже 161 981. З них 148 тисячі були зареєстровані в Англії, 10 тисяч – в Шотландії, понад тисячу – у Вельсі та Північній Ірландії.

95% випадків COVID-19 у Британії припадає на варіант "Дельта".

Як писала "ДС", раніше в НАН України констатували, що в Україні очікується спалах штаму коронавірусу "Дельта" ("індійський" штам), який істотно заразніший за початковий COVID-19. Кабінет міністрів затвердив рекомендації РНБО з протидії коронавірусу штаму "Дельта". Посилити карантин та збільшити кількість ліжок для хворих на COVID-19 і кількість вакцинацій через загрозу поширення штаму "Дельта" вирішили у Львові.

Відзначимо, штам СOVID-19 "Дельта" на сьогодні виявили вже в 98 країнах світу.         

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua