• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Чехії спецслужби затримали бойовиків, що воювали на Донбасі

Національний центр по боротьбі з організованою злочинністю при кримінальній поліції та слідчої служби Чехії провів масштабну спецоперацію, під час якої затримали підозрюваних в боях проти України на Донбасі

Спецоперація в Чехії
Спецоперація в Чехії
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні чеського видання Respekt, передає "ДС".

Чеські правоохоронці провели масштабну операцію, під час якої було затримано як мінімум пʼятьох чехів, членів воєнізованих формувань.

Сотні поліцейських взяли участь в спецоперації проти чехів, які є членами деяких воєнізованих обʼєднань. Поліція підозрює затриманих у тому, що вони виїжджали воювати в Україну на стороні проросійських сепаратистів або планували або організовували такі поїздки.

"Усім цим керували співробітники російської розвідки ГРУ з посольства в Празі. Тих, кого вже вислав МЗС", — пише одне з видань.

Нагадаємо, 17 квітня за причетність до диверсій на території Чехії чеська поліція оголосила в розшук громадян Росії Олександра Петрова і Руслана Боширова, яких також підозрюють в отруєнні Скрипалів в Великобританії. У звʼязку з ситуацією Чехія також висилає 18 російських дипломатів з країни, підозрюваних в шпигунстві на користь спецслужб РФ.

Як повідомляла "ДС", влада Чехії не виключила, що може вислати з країни усіх російських дипломатів через їх співпрацю зі спецслужбами РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua