• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Німеччині пояснили, що потрібно для запуску "Північного потоку-2"

Будівництво "Північного потоку-2" і його подальша експлуатація схвалені відомствами Німеччини, однак запуск газопроводу можливий тільки після того, як "визнані експерти" підтвердять відповідність виконаних робіт усім нормам

Будівництво "Північного потоку-2"
Будівництво "Північного потоку-2" / gazprom.ru
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні міністерства енергетики, інфраструктури і цифровізації землі Мекленбург — Передня Померанія, передає "ДС".

"Як будівництво, так і експлуатація газопроводу "Північний потік-2" схвалені компетентними відомствами", — цитує ТАСС представника міністерства.

За його словами, серед компетентних органів, які схвалили будівництво газопроводу, — Федеральне відомство судноплавства і гідрографії в Гамбурзі і Гірське управління в Штральзунд.

У міністерстві відзначили, що перша нитка "Північного потоку-2" вже готова, а будівництво другої триває. При цьому для решти робіт і здачі газопроводу в експлуатацію не буде потрібно видача нових дозволів від згаданих вище відомств.

"І все ж запуск піде тільки після того, як визнані експерти підтвердять, що будівництво трубопроводу відповідало нормам", — підкреслили в регіональному міністерстві.

Видання зазначає, що саме в землях Мекленбург — Передня Померанія знаходиться точка виходу на берег "Північного потоку-2".

Нагадаємо, раніше канцлер Ангела Меркель на спільній пресконференції з президентом Володимиром Зеленським у Берліні заявила, що Україна для Німеччини буде й надалі залишатися країною-транзитером російського газу навіть після запуску магістрального газопроводу "Північний потік-2".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua