• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У Грузії покарали тюремників за відео із Саакашвілі

Служба державного інспектора Грузії завершила вивчення законності здобуття та оприлюднення відео з колишнім президентом країни Михайлом Саакашвілі та вирішила притягнути до відповідальності Міністерство юстиції Грузії та Спеціальну пенітенціарну службу

Реклама на dsnews.ua

Державний інспектор доручив Міністерству юстиції та Пенітенціарній службі видалити у Facebook, а також з офіційних веб-сторінок записи, що містять персональні дані Саакашвілі, передає "ДС" з посиланням на 1tv.ge.

За версією слідства, порушенням персональних даних було визнано: інформацію про продукти, куплені та спожиті Михайлом Саакашвілі в магазині пенітенціарної установи, а також його раціон харчування, оприлюднення відеозапису прийому їжі Саакашвілі в медичному пункті; оприлюднення відеозапису про транспортування Саакашвілі з руставської пенітенціарної установи №12 до глданської пенітенціарної установи №18.

Міністерство юстиції Грузії та Спеціальна пенітенціарна служба були притягнуті до адміністративної відповідальності та оштрафовані відповідно до ст. 44 закону Грузії "Про захист персональних даних".

Як повідомляла "ДС", суд у справі експрезидента Грузії громадянина України Михайла Саакашвілі у Грузії було відкладено до 23 грудня.

За словами коханки Саакашвілі, нардепа від "Слуги народу" Єлизавети Ясько, політику приписували психотропні препарати без необхідності.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua