• USD 40.4
  • EUR 44
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

У Молдові заявили, що Україна має право вдарити по Придністров'ю, але робити цього не буде

Україна має право розглядати удар по сепаратистським угрупуванням Придністров'я, але не робитиме цього через "конструктивний діалог" між Києвом та Кишиневом

Оазу Нантой
Оазу Нантой
Реклама на dsnews.ua

Про це депутат від партії президента Молдови Маї Санду "Дія та Солідарність" Оазу Нантой заявив у інтерв'ю Європейській правді, передає "ДС".

Війна є непередбачуваною справою, а тому зберігається ризик удару в спину з боку Придністров'я та Україну дратує той факт, що вона змушена тримати війська на цьому напрямку, пояснює політик.

При цьому Нантой вважає, що Україна має повне право розглядати військовий сценарій запобігання удару росіян з Придністров'я, яке є тимчасово окупованою територією Молдови. Але Україна не битиме по Придністров'ю, оскільки між Києвом та Кишиневом "існує конструктивний діалог", додає Нантой.

"Україна не розпочинатиме військові операції у Придністров'ї. І тому що є діалог. І тому що сьогодні ситуація на фронті така, що ця військова операція не потрібна", — заявив депутат.

Як писала "ДС", 16 лютого президентка Молдови Мая Санду заявила, що її країна поки не ставить питання про відмову від свого нейтрального статусу, але має думати про те, як подбати про безпеку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua