• USD 36.6
  • EUR 39.6
  • GBP 45
Спецпроєкти

У РФ хочуть залучити в'язнів до роботи на оборонних заводах, — британська розвідка

У Росії оборонна промисловість, ймовірно, вдасться до використання праці ув’язнених, намагаючись задовольнити потреби виробництва у воєнний час

У РФ можуть залучити в'язнів до роботи на оборонних заводах
У РФ можуть залучити в'язнів до роботи на оборонних заводах / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

Як зазначається, у листопаді "Уралвагонзавод" — найбільший у РФ виробник танків — повідомляв, що після зустрічі з Федеральною службою виконання покарань прийме на роботу 250 ув'язнених.

"У Росії існує давня традиція використання праці ув'язнених, але з 2017 року примусові роботи як окреме кримінальне покарання було запроваджене знову. Федеральна служба виконання покарань, що має один із найвищих показників позбавлення волі у світі, контролює імперію з понад 400 тис. ув'язнених і часто звинувачується в крайній жорстокості та корупції", — кажуть у Міноборони.

Міністерство вважає ув'язнених "унікальним людським ресурсом", який Кремль може використовувати для підтримки війни в Україні, у той час як добровольці залишаються в дефіциті.

Британська розвідка прогнозує, що праця ув'язнених, ймовірно, буде особливо затребувана виробниками низькотехнологічної зброї (такими як "Уралвагонзавод"), які майже напевно зазнають сильного тиску з боку Москви через потребу збільшити обсяги виробництва.

Як писала "ДС", в окупованому Алчевську Луганської області російські загарбники розпочали чергову хвилю мобілізації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua