• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Росії розраховують добудувати "Північний потік-2" до кінця 2021 року

Росія сподівається, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" буде завершено до кінця поточного року

Північний потік-2
Північний потік-2 / gazprom.ru
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив віцепремʼєр Росії Олександр Новак, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Робота триває, вона не зупинялася. Оператор з компаніями, які беруть участь у проєкті, продовжують його реалізацію. Ми сподіваємося, що ця робота буде завершена до кінця, може бути, цього року. Дату я не назву, це все залежить від будівельників, технологічних і технічних умов, погодних умов", — сказав він.

Російський чиновник додав, що залишилося побудувати приблизно 100 км газопроводу.

Нагадаємо, Україна зажадала від Німеччини та США включити її у переговори щодо газопроводу "Північний потік-2", запуск якого може мати вкрай негативні наслідки для безпеки та економіки всієї Європи.

Як писала «ДС», США відмовилися запроваджувати санкції проти компанії-оператора будівництва та її керівника, адже відмова від санкцій "відповідає національним інтересам" Вашингтона.

Прессекретарка Білого дому Дженніфер Псакі заявила, що США вважають російський магістральний газопровід "Північний потік-2" небезпечним для Європи геополітичним проєктом, проте не можуть зупинити будівництво, яке завершено на 95%.

Посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький заявив, що російський газопровід "Північний потік-2" є не економічним, а політичним проєктом, який становить небезпеку для всієї Європи.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua