• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Росії задумалися над обмеженням доступу до WhatsApp

Глава комітету Держдуми РФ з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв'язку Олександр Хінштейн заявив, що роботу WhatsApp в Росії можна обмежити

WhatsApp
WhatsApp
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні російських РІА Новини, передає "ДС".

Російський чиновник анонсував, що обговорить з Роскомнадзором "заходи реагування" на нову угоду з користувачем месенджера WhatsApp, яка, за його словами, нібито суперечить російському законодавству.

У Держдумі РФ посилаються на оновлені правила WhatsApp, які вступили в дію 15 травня — нова версія додатка почне ділитися інформацією з соцмережею Facebook, що володіє месенджером.

"Вважаю, що зміни в політиці WhatsApp суперечать російському законодавству, оскільки персональні дані є невідʼємною власністю їх володаря, і можливість їх передачі третім і іншим особам без згоди самої особи неможлива", — зазначив неназваний чиновник.

Нагадаємо, з 10 березня в Росії на деякий час уповільнили швидкість роботи сервісу мікроблогів Twitter на всіх мобільних і на половині стаціонарних пристроїв, оскільки американська компанія нібито систематично не виконує вимоги з видалення забороненого у РФ контенту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua