• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В Європі не підтвердили зв'язок між тромбами і COVID-вакциною Johnson & Johnson

Європейське агентство з лікарських засобів поки не може підтвердити зв'язок між утворенням тромбів і застосуванням вакцини від коронавируса виробництва компанії Johnson & Johnson

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні європейського регулятора, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Відзначається, що в Агентстві чули про інциденти. Однак поки не можуть підтвердити їх зв'язок з використанням вакцини даного виробника.

Як повідомляла "ДС", раніше влада США рекомендувала призупинити використання вакцини від коронавірусу компанії Johnson & Johnson, так як у шести вакцинованих в країні осіб розвинулося рідкісне захворювання, пов'язане з тромбами.

Всесвітня організація охорони здоров'я заявила про високу ефективність вакцини Johnson & Johnson проти нових штамів коронавірусу, тому її рекомендували використовувати в країнах, де циркулюють мутації COVID-19.

Нагадаємо, низка країн припинила використання COVID-вакцини AstraZeneca через повідомлення про можливі побічні наслідки — виникнення тромбів. Представник Європейського агентства з лікарських засобів підтвердив, що є зв'язок між вакциною від коронавірусу AstraZeneca, від якої відмовляється багато країн, і тромбозом.

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що користь від використання вакцини істотно перевищує ризик виникнення можливих наслідків.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua