Віцеспікер польського Сейму заявив, що мер Львова розмовляє "бандерівською мовою"
Віцеспікер польського Сейму, представник Польської селянської партії Пйотр Зґожельский заявив, що міський голова Львова Андрій Садовий "розмовляє бандерівською мовою"
![](https://www.dsnews.ua/static/storage/thumbs/414x290/2/90/bbe3c9b9-00db94ce205d6c4013bc99c749ba5902.webp?v=5335_1)
Про це польський політик заявив Polsat News, передає "ДС".
"Раджу меру Львова Садовому випивати склянку води, перш ніж щось казати, бо часто здається, що пан мер говорить бандерівською мовою", – сказав Зґожельский.
Нагадаємо, 11 січня на пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ" на українсько-польському кордоні поляки висипали зерно з трьох українських вантажівок. Садовий тоді припустив, що "акцію" влаштували російські провокатори і назвав такі дії ницістю.
За словами польского віцеспікера, мітингувальники-шкідники вчинили правильно, їх повинен підтримати кожен "порядний" поляк.
"Кожен порядний поляк має підтримати наших фермерів, наших годувальників, які зараз протестують із двома векторами дій. По-перше, це проти неконтрольованого потоку продовольчих товарів з України. Це скандал, що цьому дозволили відбуватися – що продукти з конкурентно ціною і невідомим хімічним складом могли потрапити у Польщу", – сказав Зґожельский.
Як писала "ДС", міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський вважає "актом відчаю" те, що польські фермери-протестувальники висипали українське зерно з вантажівок на дорогу під час блокування кордону.