• USD 39.8
  • EUR 42.3
  • GBP 49
Спецпроєкти

Віцеспікер польського Сейму заявив, що мер Львова розмовляє "бандерівською мовою"

Віцеспікер польського Сейму, представник Польської селянської партії Пйотр Зґожельский заявив, що міський голова Львова Андрій Садовий "розмовляє бандерівською мовою"

Реклама на dsnews.ua

Про це польський політик заявив Polsat News, передає "ДС".

"Раджу меру Львова Садовому випивати склянку води, перш ніж щось казати, бо часто здається, що пан мер говорить бандерівською мовою", – сказав Зґожельский.

Нагадаємо, 11 січня на пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ" на українсько-польському кордоні поляки висипали зерно з трьох українських вантажівок. Садовий тоді припустив, що "акцію" влаштували російські провокатори і назвав такі дії ницістю.

За словами польского віцеспікера, мітингувальники-шкідники вчинили правильно, їх повинен підтримати кожен "порядний" поляк.

"Кожен порядний поляк має підтримати наших фермерів, наших годувальників, які зараз протестують із двома векторами дій. По-перше, це проти неконтрольованого потоку продовольчих товарів з України. Це скандал, що цьому дозволили відбуватися – що продукти з конкурентно ціною і невідомим хімічним складом могли потрапити у Польщу", – сказав Зґожельский. 

Як писала "ДС", міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський вважає "актом відчаю" те, що польські фермери-протестувальники висипали українське зерно з вантажівок на дорогу під час блокування кордону.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua