• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Відсталі неграмотні пропагандисти: у РФ вигадили історію про введення в Україну іноземного контингенту, але написали лист з помилками

Росія продовжує максимально спекулювати темою "захоплення" території України Польщею та відзначилася черговим фейком. Для цього вони не полінувалися написати вигаданого листа про введення в Україну польсько-литовського контингенту, щоправда у процесі наробили чимало помилок

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ, передає "ДС".

"Російські пропагандистські канали поширили лист, який, нібито, надійшов від Збройних Сил України на ім’я Голови Державної прикордонної служби України. Окрім цього, в листі пропагандисти допустили низку як граматичних помилок, так і тих, що стосуються українського кордону. Не виключено, що текст змісту листа на українську мову перекладали за допомогою онлай-перекладача", — зазначили у Генштабі.

У листі повідомляється, що від 22 по 24 травня в Україну зайдуть польсько-литовські миротворчі війська. У Генштабі заявили, що такий лист в Адміністрацію Державної прикордонної служби не надходив. Також, за наданою інформацією від Збройних Сил України, такий лист не створювався і не направлявся до прикордонного відомства.

"До того ж, в Україні подібне листування здійснюється лише через електронний документообіг. Але звідки це знати представникам відсталої країни-агресорки?", - потролили росіян в Генштабі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua