• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Лікарі не потрібні, треба більше їсти": У Путіна відзначилися цинічною заявою щодо Навального

Глава Ради з прав людини при президенті Російської Федерації Валерій Фадєєв заявив, що не збирається відвідувати в колонії хворого опозиціонера Олексія Навального та порадив йому більше їсти

Олексій Навальний
Олексій Навальний
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні російського "Інтерфакс", передає "ДС".

"Ну, приїду, побачу хвору, нездорову людину, яка схудла, і що? Це пахне дешевим піаром. Ми і так уявляємо, що там відбувається. Поки абсолютно не плануємо (відвідувати — "ДС")", — зазначив Фадєєв.

Фадєєв вважає природним погіршення здоровʼя Навального на тлі голодування і радить йому почати їсти.

На думку глави РПЛ, Навальному не потрібні "якісь інші лікарі", адже його вже возили в лікарню, коли у нього почалися проблеми зі спиною, і там його оглядав "цілий консиліум" "цілком професійних лікарів".

Як повідомляла "ДС", у Навального в тюрмі почалися проблеми зі здоровʼям, він відчуває біль у спині і нозі. При цьому трюмні лікарі, які оглядали опозиціонера, оцінили його стан як задовільний. 31 березня Навальний оголосив голодування, а 19 квітня його перевели в стаціонар обласної лікарні для засуджених.

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Росію чекають наслідки, якщо лідер опозиції Олексій Навальний помре у вʼязниці.

У Кремлі "ніяк не сприйняли" погрози США про те, що Росія може зіткнутися з наслідками в разі смерті опозиціонера Олексія Навального.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua