• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Вивозили призовників за кордон: СБУ викрила організаторів "відкосу" від мобілізації у Києві, Миколаєві та Львові

Служба безпеки України встановила декількох зловмисників, які допомагали чоловікам призовного віку виїжджати з України без законних підстав, повідомляється на сайті спецслужби у вівторок

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби СБУ, передає "ДС".

У Миколаївській області організатором "схеми", за даними правоохоронців, виявився місцевий мешканець, який оцінив свої послуги у 6 тис. доларів. Також СБУ затримала "групу супроводу", яка повинна була забезпечити безперешкодний перетин кордону.

Також у Києві було викрито колишнього помічника народного депутата від забороненої в Україні партії "Опозиційний блок", який, будучи працівником одного із медзакладів, задіяв "адмінресурс" для виготовлення документів, що звільняють військовозобов’язаних від служби. Свої "послуги" він оцінив у 15,2 тис. доларів.

У Львові зловмисником виявився місцевий житель, який за 4 тис. доларів виготовляв для своїх "клієнтів" підроблені документи, що нібито засвідчували їх непридатність до військової служби, пишуть в СБУ.

Як писала "ДС", у Полтавській області взяли "на гарячому" начальника одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ексвійськмати), який за хабар допомагав уникнути призову з мобілізації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua