• GBP 49.4

Євро-2020: Швейцарія у феноменальному матчі вибила Францію з турніру (ВІДЕО)

Матч 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу між Францією і Швейцарією завершився в екстратаймі з рахунком 3: 3. За підсумками серії пенальті, перемогу здобула збірна Швейцарії з рахунком 5:4

uefa.com

Матч проходив на стадіоні "Національ" в Бухаресті, передає "ДС".

Французи, як чинні чемпіони світу, були фаворитами. Однак рахунок в матчі вже на 15-й хвилині відкрив швейцарець Гаріс Сеферович.

Зрівняти рахунок і після вийти вперед французи змогли лише у другому таймі зусиллями Каріма Бенземи (57, 59). На 75-й хвилині Поль Погба робить рахунок 3:1.

Однак швейцарці не здавалися і на 81-й хвилині Сеферович оформив дубль, а на 90-й хвилині Маріо Гаврановіч зрівняв рахунок.

Після гра була переведена в екстратайм, в якому команди не забили жодного мʼяча. Доля матчу вирішилася в серії пенальті, перемогу в якій здобула Швейцарія з рахунком 5:4. Вирішальний мʼяч не забив Кіліан Мбаппе.

Таким чином, Франція залишає Чемпіонат Європи-2020.

Як повідомляла "ДС", 28 червня збірна Іспанії обіграла національну команду Хорватії в екстратаймі з рахунком 5:3. Основний час також закінчився з рахунком 3:3

Редактор: Марія Чиренко