• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Євробачення: журі Грузії та Азербайджану заявили про фальшування результатів

Представники національних журі Грузії та Азербайджану на пісенному конкурсі Євробачення-2022 стверджують, що віддали найвищий бал українському гурту Kalush Orchestra, а не Великобританії, як зазначено в протоколах

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє місцева преса, повідомляє "ДС".

Так, Суспільний мовник Грузії стверджує, що національне журі з Грузії віддало групі з України перше місце та найвищу оцінку 12 балів. Водночас, на сайті конкурсу вказується, що грузинське журі поставило 12 балів Великобританії, а Україні — 6, зазначає "Новини-Грузія".

Зазначається, що відповідний нотаріально засвідчений документ із результатами голосування журі надіслано організаторам конкурсу "Євробачення".

Аналогічна ситуація склалася і під час голосування журі в Азербайджані, повідомляє 1news.az.

Спочатку у прямому ефірі оголошувалися голоси професійного журі, і коли черга дійшла до Азербайджану, було заявлено, що через технічні неполадки результати оголошуватиме не телеведуча Нармін Салманова, а представник Європейського мовного союзу. В ефірі було заявлено, що 12 балів від Азербайджану отримує Великобританія, а Україна – 6 балів. Проте в Азербайджані стверджують, що віддали перемогу Kalush Orchestra.

Як повідомляла "ДС", 14 травня гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania приніс третю в історії перемогу України в Євробаченні. Українці посіли четверте місце за голосами журі, однак абсолютно перемогли за голосами глядачів, взявши 90% із можливих пунктів.

Лідери різних країн Європи привітали Україну з перемогою.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua