• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Захарова пригрозила Туреччині "серйозною відповіддю" за невизнання виборів у Криму

Москва уважно поставиться до заяви МЗС Туреччини про невизнання виборів в Державну думу РФ у Криму

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передає "ДС".

Як повідомлялося, раніше прес-секретар МЗС Туреччини, посол Танжу Більгіч заявив, що результати виборів до Державної думи, що відбулися 17-19 вересня 2021 року, стосовно Криму "не мають юридичної сили для Туреччини".

"Туреччина прекрасно знає, що Крим є суверенною частиною РФ, і прекрасно знає, що подібні заяви ми ніколи не залишаємо без уваги", — зазначила Захарова, слова якої наводить ТАСС.

"Якщо їм не набридло чути від Москви відповідні нагадування й окрики, значить, вони люди терплячі. Але це ні до чого не призводить, крім того, що ми робимо відповідні висновки, які явно не йдуть на користь двостороннім відносинам", — додала скандальний представник МЗС РФ.

Захарова також зазначила, що, не визнаючи ні один з варіантів "волевиявлення" громадян на території анексованого Криму (ні референдум 2014 року, ні президентські і парламентські вибори, ні голосування по поправках до Конституції Росії), країни не задають зразок або еталон, від якого вони відштовхуються у своїх висновках.

"Що тоді ще потрібно продемонструвати міжнародній спільноті, щоб такі окремі голоси сказали, що тепер вони визнають або що тепер електоральний процес проходить правильно. Якщо ти не згоден з чимось, ти повинен сказати, де твій стандарт", — уклала Захарова.

Як писала "ДС", в мережі з'явилося відео зі схемою електронного голосування на виборах до Державної думи Росії з використанням облікових записів жителів ОРДЛО.

Раніше про невизнання результатів виборів у Держдуму РФ, які відбулися із залученням мешканців ОРДЛО і Криму, заявили в США і Великобританії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua