Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Чи міг Шуфрич не отримати по голові в Одесі?

Вторник, 30 Сентября 2014, 15:29
В Одесі добряче нам’яли боки Шуфричу та голові Одеської ОДА часів Януковича Скорику. Тепер опозиціонери будуть скрізь розповідати, як над ними знущається нова влада

Фото: comments.ua

За повідомленням одеської журналістки Віри Запорожець, "Шуфрича і Скорика сильно побили в ОДА невідомі патріоти". Також, як пише одеський сайт ОТКАТ, очевидці повідомляють, що в будівлі одеської ОДА прозвучали постріли, проте за даними видання ніхто не постраждав. У свою чергу журналістка Зоя Казанжі повідомила, що голова Одеської ОДА Ігор Палиця не запрошував до себе на зустріч Нестора Шуфрича". "Нестора Шуфрича дійсно побили на сходах під ОДА. Він, начебто, йшов на зустріч з "Опозиційним блоком". Разом з Шуфричем був депутат облради Микола Скорик, колишній голова ОДА (це при ньому сталося 19 лютого, коли було побито багато людей). Скорика не побили".

Необхідна картинка з хардкором, жорстким "поревом" опозиційних кандидатів. Які, чесно кажучи, балотуючись на дочасних виборах, самі накликали на себе народний гнів

Сьогодні в Одесі повинна була відбутися прес-конференція нардепа-"регіонала", але вона зірвалася - політик не приїхав. Активісти заздалегіть приготували для нього сміттєвий бак. Як бачимо, він не знадобився, бо Шуфрича люстрували кулаками. Тепер Нестор Іванович, а разом з ним і весь "Опозиційний блок" Ахметова - Льовочкіна, розповідатимуть з екранів телевізорів про знущання над ними, про варварів з "Правого сектору" чи на кого там ще вішатимуть побиття, про політичні переслідування та інші "жахіття нової влади". Вочевидь розуміючи, що нічим іншим привернути увагу виборців опозиціонери неспроможні, ними обрано найпростіший спосіб піару - "нас б'ють, жалійте нас". Тому прочухан Шуфричу міг бути замовленням самих же опозиціонерів. До сміттєвого бака Нестор Іванович не хотів, бо помийна люстрація лише робить з політика посміховисько, а ось образ "жертви вандалів" - зовсім інша справа. Особливо коли на обличчі буде добре видно синці.

Припущення про замовлення цього побиття напрошується саме, бо в Україні добре знають, хто такий Шуфрич і що з його ім'ям пов'язано багато провокацій і бійок. Партнер Віктора Медведчука був в епіцентрі бійки під ЦВК у буремному 2004-му році. А за часів Януковича він з'їздив по пиці голові АП Сергію Льовочкіну. Після чого потрапив у немилість до верхівки "регіоналів". Нині той конфлікт не заважає Шуфричу йти з Льовочкіним в одному списку "Опозиційного блоку".

Чому було обрано саме Одесу також зрозуміло. Тут губернатором є людина Ігоря Коломойського Ігор Палиця, а Коломойський у російському пропагандистському симулякрі ледь не головне зло. До того ж російські пропагандони до цих пір спекулюють на подіях 2 травня в Одесі. Тому побити Шуфрича, за логікою сценаристів пропагандистських серіалів, мали саме тут. Або в Дніпропетровську. Після одеських копняків одіозному "регіоналу" варто очікувати активізації постановочних нападів на опозиціонерів. Ми вже проходили передвиборчі нальоти на офіси ПР раніше, нині цим виборця не здивуєш. Тому необхідна картинка з хардкором, жорстким "поревом" опозиційних кандидатів. Які, чесно кажучи, балотуючись на дочасних виборах, самі накликали на себе народний гнів. 

загрузка...