Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Скільки коштує відкупитися від сепаратизму

Пятница, 8 Августа 2014, 13:10
Під час обшуку в автомобілі, на якому тікав з Луганська мер-сепаратист Кравченко, виявлено $200 тис. Чи не цим він збирався відкупитися від в’язниці?

Затриманий бійцями батальйону "Айдар" при спробі виїзду з Луганська міський голова Сергій Кравченко почав свідчити. Здає всіх своїх подільників, а особливо "регіонала" Олександра Єфремова. Слідом за мешканцями Луганська будемо сподіватися, що статтю за підтримку тероризму Кравченку таки впаяють. Але в цій історії цікава сума, з якою його упіймали. Куди і кому мер Луганська віз $200 тис. Навряд чи це остання копійчина градоначальника. Тому припустимо, що віз він відкупного. І якби його не впіймав "Айдар", то сидів би Кравченко зараз на березі Дніпра і жарив шашлики у компанії з іншим сепаратистом Арсеном Клінчаєвим. Може не зараз, а після того, як відкупився б від тюрми. Клінчаєва ж відпустили на підписку, а Кравченко чим гірший?

Звісно, доки хабарників за лапу не схопили, стверджувати про відкупні неможна. Нині під вартою мер Стаханова Борисов, мерша Слов'янська Штепа, якимось макаром відпустили секретаря Слов'янської міськради Самсонова. Він до того ж працює на своїй посаді як ніби нічого й не було. З очищенням Донбасу від терористів їхніх сановитих поплічників і опікунів будуть затримувати частіше. З огляду на це громадськості варто уважно спостерігати за тим, чи будуть покарані сепаратисти. Бо якщо $200 тис. - це дійсно такса для мера Луганська, то інші мери і підмерки можуть відкупитися за набагато менші суми.