Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Олексій Кафтан: Чому перса українських жінок більші за груди росіянок

Пятница, 1 Июля 2016, 17:45
Українці в цілому живуть краще й здоровіше, ніж росіяни

Фото: radiosvoboda.org

Осягнути тяжкість захворювання росіян на Україну можна бодай з оцього заголовка на Газета.ру: "Ученые: у украинок грудь больше, чем у россиянок". Гадаєте, було таке дослідження? Авжеж, ні. Це було глобальне дослідження, причому, як виявилося, найбільші в світі перса - en masse, звісно - мають американки європеоїдного походження. Тож, за великим рахунком, "Газета" мала би написати, що це в американок груди більші, ніж в росіянок.

Але ж ні, якщо світове зло постає в збочено-позитивному вигляді (в сенсі зацикленості на фізіологічних рекордах, а не сексуальних чи естетичних вподобань), то його виносити в заголовок не можна. Втім, між американками та росіянками чотири десятки позицій! І там є польки, турчанки, британки, білоруски... Але ж ні! Треба вихопити з-посеред них саме українок, треба не полінуватись знайти отой 21-й рядок - і порівняти! Певно, для того, аби підтвердити, що Некрасов мав рацію. Єсть женщіни в руських сєлєньях. В російських - давно вже нема:) Абидна, да?

Проте, проблема дещо ширша - і значно серйозніша. Якщо зважити, що є кореляція між природніми умовами й харчовими звичками, статурою та розміром організму, то десь на споді оцих газетарусівських заздрощів криється як мінімум припущення, що українці в цілому живуть краще й здоровіше, ніж росіяни. Ну як таке пробачити?

І так, тут можна ознайомитися з даними дослідження.

Джерело: facebook.com

Больше новостей об общественных событиях и социальных проблемах Украины читайте в рубрике Общество