• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Укрпошта" попередила про готовність припинити доставку рахунків за газ

Реклама на dsnews.ua
Держкомпанія "Укрпошта" може припинити доставку рахунків та збір платежів за спожитий населенням газ у відповідь на припинення газопостачання поштових відділень

Про це заявив генеральний директор компанії Ігор Смілянський, передає "ДС".

За його словами, у багатьох областях України почали відключати відділення "Укрпошти" від газу.

"Ми зі свого боку зробили все, щоб вчасно подати всі документи і номінації. Я 11 разів переривав наради, щоб по 10 разів підписати електронним цифровим підписом номінації, отримуючи відповіді що Система не прийняла з технічної причини. Після цього возили в паперовій формі", - написав Смілянський на своїй сторінці в Facebook.

Крім того, він закликав газораспределяющие компанії припинити практику відключень.

"Ми обов'язково розберемося хто в цьому винен... Але я публічно закликаю колег з облгазів припинити це беззаконня. Ви перекриєте нам тепло - ми вам перекриємо доставку рахунків та збору платежів, тому що в холоді працювати ніхто не буде. Це моє останнє китайське", - додав глава "Укрпошти".

Нагадаємо, що раніше гендиректор держпідприємства "Укрпошта" заявив, що компанія має намір припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тисяч відділень у сільській місцевості до 1 січня 2019 року у разі непідвищення тарифів на доставку пенсій.

Пізніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв не допустити припинення "Укрпошта" доставки пенсій і запропонував керівництву поштового оператора піти у відставку в разі незгоди з його позицією.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що у Державному бюджеті на 2019 рік передбачено 500 млн грн на забезпечення заробітної плати листонош "Укрпошти", які доставляють пенсії.

    Реклама на dsnews.ua