• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Велике будівництво" президента Зеленського порівняли з інфраструктурною програмою Джо Байдена

Сенат США підтримав виділення понад 1 трлн доларів на розвиток інфраструктурних проєктів. Американська програма нагадує "Велике будівництво" президента Володимира Зеленського, яке стартувало понад рік тому

Реклама на dsnews.ua

Про це пише політичний експерт Михайло Шнайдер.

"Ані для кого не є секретом, що масштабні інвестиції до інфраструктури є перевіреним засобом стимулювати зростання економік, особливо для подолання криз. МФВ у 2020 році радив урядам інвестувати саме до інфраструктури для подолання економічних наслідків коронакризи. Цим шляхом після зміни адміністрації пішли і в США", — зазначає експерт. 

Американці розраховують, що програма Байдена дозволить створити більше робочих місць з гідною оплатою. А в Україні, за даними НБУ, "Велике будівництво" дало додаткові 1,5% національного ВВП у 2020 році, дозволило створити 200 тисяч робочих місць та стало відчутною підтримкою економіки в умовах коронакризи.  

У межах "Великого будівництва" збудовано 585 об’єктів, ще 959 перебувають у стадії реконструкції. Це приймальні відділення лікарень, дитячі садочки, школи, стадіони, ЦНАПи, сільські амбулаторії та інші. За минулий рік зроблено 4500 км доріг, а ще 6500 км оновлять у 2021-му. 

"Так що, як бачимо, Володимир Олександрович задав абсолютно вірний вектор розвитку", — робить висновок експерт.

    Реклама на dsnews.ua