• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Ціни на нафту стабілізувалися, — ЗМІ

Ціни на нафту майже не змінюються 20 вересня після завершення торгів попереднього дня зростанням

Ціни на нафту
Ціни на нафту стабілізувалися / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Enkorr, передає "ДС"..

Вартість листопадових ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:30 за Києвом становила $92,08 за барель, що на $0,08 (0,09%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у понеділок ці контракти здорожчали на $0,65 (0,7%), до $92 за барель.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на жовтень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася на цей час на $0,06 (0,07%), до $85,30 за барель. На закриття ринку в понеділок вартість цих контрактів збільшилася на $0,6, до $85,36 ​​за барель.

"У центрі уваги трейдерів цього тижня – низка засідань центробанків у світі, включаючи засідання ФРС і Банку Англії. Побоювання, пов'язані з тим, що швидке посилення грошово-кредитної політики світовими ЦБ призведе до рецесії у світовій економіці й падіння попиту на нафту – один із ключових чинників, що штовхають вниз нафтовий ринок в останні місяці", — пише видання.

Також зазначається, що потенційне збільшення пропозиції на ринку може також негативно вплинути на нафтові котирування. Адміністрація президента США Джо Байдена оголосила, що продасть додаткові 10 млн барелів нафти зі стратегічного резерву.

Тим часом НПЗ у Китаї подали заявки на постачання додаткових 15 млн тонн нафтопродуктів у рамках експортної квоти, що може збільшити пропозицію палива у світі.

Як писала "ДС", міністр нафти та газу Індії Шрі Хардіп Сінг Пурі заявив, що країна уважно розгляне пропозицію обмеження цін на російську нафту, зваживши всі "за" та "проти": які країни підтримають ініціативу та якими можуть бути наслідки цього кроку для енергетичних ринків.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua