• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Фонд держмайна відновив продаж на онлайн-аукціоні

У понеділок, 19 вересня, пройшов перший онлай-аукціон із продажу державного майна за час повномасштабного вторгнення Росії

ukrnews24.net
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Фонду держмайна, повідомляє "ДС".

Об'єктом приватизації стало окреме майно Кобиловолоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту державного підприємства "Укрспирт" Тернопільської області.

За право власності на прозорих торгах боролися 6 учасників. Протягом аукціону ціну продажу збільшили майже втричі із 25,2 млн грн стартової ціни. Переможна ставка становила 70,253 млн грн.

Після підписання договору купівлі-продажу новий власник отримає актив, до якого входять нежитлові приміщення, понад 10 одиниць транспорту, сотні одиниць виробничого обладнання для здійснення діяльності та під'їзну залізничну колію. Також йому необхідно буде сплатити кошти у розмірі стартової вартості об'єкта на рахунки ДП "Укрспирт" для погашення заборгованості підприємства.

Як писала "ДС", прем'єр-міністр Денис Шмігаль повідомляв, що з 1 вересня в Україні запланований старт масової приватизації. Також держава запускає грантові програми, щоб мотивувати бізнес та людей створювати робочі місця.

Приватизація державного майна проходитиме за новими правилами.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua