• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кабмін планує "змусити" комунальників закуповувати газ влітку

Уряд України працює над концепцією, за якої міста та комунальні підприємства купували б газ на зиму влітку, коли на нього встановлена найбільш вигідна ціна

Реклама на dsnews.ua

Про це 13 квітня у своєму Telegram-каналі повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль, інформує "ДС".

Відповідну ініціативу розглядали під час наради з представниками Міненерго, Мінфіном, НКРЕКП, НАК "Нафтогаз" щодо забезпечення безперебійної роботи теплопостачальних організацій та розвʼязання боргових проблем, які накопичувалися роками.

"Доручив профільним міністерствам та відомствам напрацювати оптимальну модель для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу. Також працюємо над концепцію, щоб міста та комунальні підприємства (ТКЕ) були зацікавлені закуповувати газ влітку за більш вигідними цінами та автоматично мали ресурс на наступну зиму", — повідомив глава уряду.

Нагадаємо, раніше НКРЕКП ухвалила постанову, якою запроваджуються річні тарифи на газ із 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року. Також повідомлялося, що з 1 квітня в Україні скінчилася дія обмеження ціни на газ для побутових споживачів, яке встановив Кабмін з лютого на рівні 6,99 грн за кубометр з ПДВ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua