• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Тарифи на газ в Україні з 1 квітня зросли

З 1 квітня в Україні припиняє діяти обмеження ціни на газ для побутових споживачів, яке встановив Кабмін з лютого на рівні 6,99 грн за кубометр з ПДВ

Реклама на dsnews.ua

Велика частина газопостачальних компаній продовжать продавати газ споживачам за ціною 6,99 грн/куб.м без урахування вартості розподілу, інформує "ДС".

Тариф "Нафтогазу" в поточному місяці залишився незмінним — 6,86 грн/куб.м. Втім, ряд компаній все ж таки підвищили вартість, пише портал "Газправда".

Так, найвища ціна у ТОВ "Азовгаз" — 8,85 грн/куб.м. У Херсонській і Чернівецькій обласних енергопостачальних компаніях встановлений тариф 8,3 грн/куб.м.

ТОВ "Київські енергетичні послуги", "Дніпровські енергетичні послуги", "Донецькі енергетичні послуги (YASNO)" пропонують своїм клієнтам газ за ціною 7,89 гривні за кубометр.

Як писала "ДС", на позачерговому засіданні 18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. 19 січня НКРЕКП встановила граничний тариф на розподіл газу.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги проходять низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Чернігівщині, Житомирщині. Акції супроводжуються перекриттям автодоріг.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua