• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

Купити долари і покласти на депозит: Укргазбанк пропонує нову послугу

Клієнти Укргазбанку можуть купити валюту у мобільному додатку, після чого розмістити її на валютному депозиті

Укргазбанк пропонує нову послугу
Укргазбанк пропонує нову послугу
Реклама на dsnews.ua

У мобільному додатку Укргазбанку "ЕКО-банк Онлайн" відтепер можна купити безготівкову валюту. Як повідомили "ДС" у прес-службі банку, гроші відразу можна розмістити на "Валютному ЕКО-депозиті" у розділі "Послуги" — "Депозити".

Строк депозитів у доларах США або євро – від трьох місяців. Максимальна сума — 50 тис грн в еквіваленті. Процентна ставка для кредитів у доларах терміном на 3 місяці складає 0,5% річних.

Відкрити депозит можуть клієнти Укргазбанку, що мають гривневі та валютні рахунки. Депозит у валюті можна відкрити з коштів, які є на рахунку клієнта, включаючи кредитні кошти. Курс купівлі валюти можна побачити в додатку "ЕКО-банк Онлайн", комісія за купівлю складає 0,5% (не менше 100 грн).

Щоб відкрити валютний депозит клієнт у спеціальному розділі додатку має вказати суму та валюту депозиту, обрати гривневу картку, з якої буде знято кошти для купівлі валюти, а також визначити картку у валюті, на яку буде зараховано куплені валютні кошти, а по закінченню строку депозиту – сума вкладу із відсотками. 

Договір підписується за допомогою КЕП (кваліфікованого електронного підпису), який слід згенерувати у мобільному додатку в розділі "Послуги". Підписаний примірник клієнт отримає на електрону пошту, адреса якої вказана у додатку. 

Аби скасувати автоматичну пролонгацію депозиту, клієнтові слід звернутись до контакт-центру за номером 0 800 309 000.

В Укргазбанку додають, що скористатись послугою купівлі валюти для розміщення на депозиті можна не лише у додатку "ЕКО-банк Онлайн", але й у будь-якому відділенні банку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua