• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Пропаганда Путіна залишилася без Photoshop: Adobe залишає Росію

Розробник програм Photoshop, Premiere, Illustrator, Lightroom, компанія Adobe оголосила про припинення всіх нових продажів своїх продуктів і послуг у Росії

Adobe
Adobe / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві глави Adobe Шантана Нараєна, передає "ДС".

"В останні кілька днів ми продовжували бути свідками неспровокованих, насильницьких нападів на Україну та трагічної втрати безневинних життів. Коли ми бачимо цю трагедію, ми вважаємо, що ми несемо відповідальність за те, щоб наші продукти та послуги не використовувалися для підтримки цієї незаконної війни", — Заявив він.

"На початку цього тижня Adobe зробила низку кроків, щоб забезпечити здоров'я та безпеку наших співробітників та надати гуманітарну допомогу Україні. Adobe негайно припиняє все нові продажі продуктів та послуг Adobe у Росії", — зазначили в Adobe.

"Ми дотримуємося урядових санкцій, введених Сполученими Штатами, Європейським Союзом та Великою Британією, щоб гарантувати, що продукти та послуги Adobe не використовуються забороненими організаціями. Крім того, ми припиняємо доступ до Adobe Creative Cloud, Adobe Document Cloud та Adobe Experience Cloud російським ЗМІ, підконтрольним уряду", — додав Нараєн.

Adobe Foundation надав серію грантів на суму понад 1 мільйон доларів США.

"Фонд зосереджуватиметься на безпосередній та медичній допомозі громадам в Україні, а також на потребах переселення та транспортування сімей, які тікають із країни та шукають статусу біженців у сусідніх країнах. Він також надасть інвестиції організаціям, які підтримують журналістів та фотожурналістів на місцях", — зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, за словами глави британського МЗС Ліз Трасс, санкції Заходу проти Росії за її військову агресію проти України продовжуватимуться доти, доки Кремль не зазнає поразки.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua