• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Пушилін зустрівся з росіянином, який тепер контролює підприємства в ОРДЛО: про що домовилися

Ватажок терористів "ДНР" Денис Пушилін сьогодні, 24 червня, зустрівся в Донецьку з новим "інвестором" проблемних підприємств в ОРДЛО, генеральним директором російського АТ "Фінансові активи" Євгеном Юрченком

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті Пушиліна, передає "ДС".

Зустріч стосувалася ситуації на підконтрольних «Внешторгсервису» підприємствах, на ній також був присутній «прем'єр-міністр ДНР» Олександр Ананченко.

«Минула не така велика кількість часу — всього два тижні — з моменту підписання певних угод, після яких ми, як інвестори, зайшли на підприємства металургійного комплексу. За цей час усе, про що ми з вами домовлялися, було виконано. Я вам хочу доповісти, що наразі виплачено заборгованості по заробітній платі: на якихось підприємствах це півтора оклади, на якихось — два оклади», — сказав Юрченко і додав, що наступна заробітна плата також буде виплачуватися в подвійному розмірі.

За його словами, в планах оновленого «Внешторгсервиса» протягом трьох місяців погасити повністю заборгованість із зарплати тим працівникам, які досі працюють на підприємствах. А протягом шести місяців Юрченко хоче повністю погасити заборгованість по зарплаті для тих співробітників, «які не витримали цієї складної, важкої об'єктивної ситуації» і звільнилися.

«Протягом пів року ніяких заборгованостей, навіть перед тими співробітниками, які звільнилися з підприємства, не буде. Погашаються і погашені заборгованості по вугіллю, по залізниці. І у нас уже розроблено план на 2, на 4, на 6 місяців, за яким будуть проводитися перші поставки вугілля в прийдешньому місяці, і підприємства вже будуть виходити на певну проєктну потужність», — підкреслив він.

Також Юрченко пообіцяв, що його компанія інвестуватиме відновлення виробництва на підприємствах.

Минулого тижня росіянин провів аналогічну публічну зустріч із ватажком «ЛНР» Леонідом Пасічником.

Нагадаємо, раніше ватажки "ДНР" і "ЛНР" заявили про зміну «інвестора» на найбільших промислових підприємствах, які в 2017 році були відібрані в українських власників і передані під управління компанії «Внешторгсервис». Пізніше в "ДНР" сказали, що рішенням проблем на підприємствах на підконтрольній терористам "ДНР" території займеться російський підприємець Євген Юрченко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua