• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Шмигаль озвучив збитки України від війни з Росією

В Україні через агресію Росії було зруйновано понад 200 підприємств, 12 аеропортів, 300 мостів та шляхопроводів та ін.

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив під час виступу на Давоському економічному форумі прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Перший (з чотирьох етапів – ред.) — відновити понад 200 заводів та великих підприємств, 12 аеропортів та понад 1000 навчальних закладів, а також майже 300 мостів та шляхопроводів, які були пошкоджені, зруйновані або захоплені внаслідок бойових дій через війну Росії проти України", – сказав він.

Шмигаль додав, що під час бойових дій пошкоджено близько 25 тис. км доріг, зруйновано 40 млн кв. м житлового фонду. У той же час збитки не є остаточними, їх розміри зростають з кожним днем ​​війни.

За його словами, збитки економіці України від війни досягли $600 млрд. Шмигаль закликав міжнародних партнерів фінансово підтримати відновлення України, а головне – сприяти конфіскації заморожених російських активів на користь України.

Як повідомляла "ДС", 18 травня Європейська комісія затвердила план щодо відновлення України після війни, згідно з яким ключову роль відіграватиме Євросоюз.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua