• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Спорядити армію, відбудувати школи. Як Moneyveo допомагає Україні вистояти

Компанія Moneyveo масштабувала благодійні проєкти та соціальні ініціативи, спрямувавши зусилля на підтримку війська, дітей, медицини та інфраструктури

З початком повномасштабної війни компанія розширила благодійні проекти у напрямку допомоги військовим
З початком повномасштабної війни компанія розширила благодійні проекти у напрямку допомоги військовим
Реклама на dsnews.ua

Допомога військовим

Moneyveo розпочала співпрацю з військовими ще до повномасштабного російського вторгнення в Україну. З 2018 р. вона передавала розвідцентру "Північ" оргтехніку, плотери для друкування мап, телекомунікаційне обладнання для забезпечення якісного зв'язку. А з лютого 2022-го надавала допомогу на актуальні запити розвідників. Наприклад, коли під час боїв за Чернігів постраждала будівля центру, Moneyveo взяла активну участь у відновленні матеріально-технічної бази. За словами СЕО Moneyveo Сергія Сінченка, компанія і надалі буде розвивати співпрацю з ОК "Північ" як з одним із найважливіших елементів Збройних Сил, що забезпечує нашу перевагу в бою.

У 2019-му Moneyveo підписала Меморандум про співпрацю з Центром реабілітації воїнів АТО/ООС при Інституті медицини праці ім. Кундієва. Свого часу компанія допомогла також закупити реанімаційні ліжка з електроприводом для військового госпіталю в Ірпені.

У тому ж році Moneyveo почала фінансово допомагати реабілітаційному центру Next Step Ukraine, що був відкритий в Ірпені завдяки відомому американському благодійному фонду Revived Soldiers Ukraine ("Відродження Захисників України"). Основна спеціалізація фонду — надання медичної допомоги та реабілітаційних послуг українським бійцям. Так, у 2019–2022 рр. завдяки фонду відновлення пройшли 155 військових, які отримали поранення у зоні АТО/ООС. Окрім фінансування із США, Next Step Ukraine отримує допомогу й від партнерів з України. За словами організаторів центру, Moneyveo — одне з небагатьох підприємств, що регулярно допомагає Центру.

Moneyveo фінансово допомагає реабілітаційному центру Next Step Ukraine в Ірпені
Moneyveo фінансово допомагає реабілітаційному центру Next Step Ukraine в Ірпені

"З початком війни ми масштабували нашу благодійність у напрямку допомоги військовим. Крім співпраці з постійними партнерами — РЦ "Північ" і Next Step Ukraine, — ми постійно купуємо різноманітне екіпірування для наших бійців, тепловізори, генератори для оперативних бригад, які не мають доступу до електропостачання, зарядні станції, закуповуємо автомобілі та портативні апарати УЗД для поранених військових, медикаменти тощо. Замовили для Київського військового шпиталю ВАК-систему в Німеччині, а також розхідники до неї. Ця система допомагає рятувати життя бійців, адже з її допомогою медики швидко та ефективно очищують рани, — розповідає СЕО Moneyveo Сергій Сінченко. — Наша армія — це приклад самовідданості, стійкості і незламності духу. І працюючи тут, в тилу, ми намагаємося усіма доступними способами допомагати тим, хто героїчно і самовіддано відстоює територіальну цілісність нашої держави. Тому усі можливі акумульовані нами кошти та доступні ресурси йдуть на задоволення потреб ЗСУ".

Компанія купує різноманітне екіпірування для захисників
Компанія купує різноманітне екіпірування для захисників
Реклама на dsnews.ua

За його словами, лише за цей рік компанія перерахувала армії більш як 13 млн грн. Крім того, вона підтримує співробітників, які виконують військовий обов'язок на позиціях.

"Ми пишаємося нашими хлопцями, які на сьогодні в своєму арсеналі вже мають нагороди, зокрема за мужність, патріотизм та високу громадянську позицію", — зазначає Сергій Сінченко.

Нові вектори соціальної відповідальності

Упродовж повномасштабної війни соціальна відповідальність компанії відображається й у бізнес-діяльності. Так, маркетингові акції набули нового змісту. Практично в кожній з них компанія намагається популяризувати вітчизняні бренди або безпосередньо підтримувати військових. Наприклад, вже вдруге під час війни Moneyveo провела акцію, в рамках якої клієнти, що задонатили ЗСУ, мали можливість отримати 90% знижки на затребуваний продукт.

Moneyveo вже кілька років співпрацює зі столичним центром для проживання онкохворих дітей "Дача". До війни вона фінансувала будівництво нового великого приміщення центру для одночасного проживання 14 сімей — із 14 житловими кімнатами, двома ігровими, кабінетами фізіотерапевта, психолога, сенсорною кімнатою та місцем для відпочинку. З перших років діяльності компанія опікується дитячим будинком у Ворзелі — наразі це Київський міський центр соціальної підтримки дітей та сімей (напередодні війни змінив статус).

Крім постійних, сталих проєктів, Moneyveo намагається за можливості відповідати на інші актуальні запити. Зокрема, від фондів і організацій, які дбають про дітей-сиріт, дітей з особливими потребами та тих, що потребують реабілітації або термінового лікування. Йдеться про БФ "Сонях", навчально-реабілітаційний центр "Джерело", фонд U4UA.

Також компанія надає гуманітарну допомогу цивільним — постраждалим від війни. На звернення представників Ірпінського міського суду, де майже всю техніку було пошкоджено уламками, вона надала комп’ютери з моніторами, ноутбуки та телевізори.

Moneyveo долучилася до відновленні Ірпеня, зокрема виділила 150 000 грн на посилення тримальних конструкцій металевим каркасом для зруйнованого будинку. Розуміючи потребу в шкільних бомбосховищах, вона приєдналася до процесу облаштування такого безпечного приміщення в одній з місцевих шкіл. Компанія перерахувала фінансову допомогу у благодійний фонд школи, а також передала вантажівку з матеріалами та меблями для обладнання приміщення бомбосховища ірпінської школи.

Компанія передала меблі для бомбосховища ірпінської школи
Компанія передала меблі для бомбосховища ірпінської школи

Під час війни компанія підтримала соціальний проєкт Teplo, громадськау організацію "Фонд Маша", волонтерську організацію Dopomoga.Razom, Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення Міністерства у справах ветеранів України, школу у Новому Заліссі — єдину вцілілу в окрузі. До закладу тепер ходять діти з селищ Здвижівка, Шибене, Мирча, Качали, хутора Михайлівський та міста Бородянка.

За списком потреб від бойових медиків команда компанії формує посилки зі специфічними медикаментами, які рятують життя, та відправляє на фронт. З початком складних бойових дій в Бахмуті, компанія регулярно надсилає посилки для батальйонів в тому регіоні.

Через катастрофу на Каховській ГЕС Україна зазнала багато втрат. Щоб допомогти жителям регіону, які опинилися у нелегкій ситуації внаслідок штучної повені, спричиненої окупантами, компанія надіслала чоботи-заброди для працівників ДСНС, відправила гуманітарний вантаж із засобами особистої гігієни, а також дезінфікуючі мийні засоби для ліквідації наслідків затоплення. А разом із "БФ Червона Калина України" фінансово долучилася до проєкту Ukrainian FireFighters Foundation, в рамках якого закуповувалися мотопомпи для відкачування води, а також доправлявся гуманітарний вантаж для цивільних.

Корпоративне волонтерство

За словами СЕО Moneyveo, чимало співробітників долучаються до поточних проєктів як волонтери. "З початком війни волонтерство набуло для нас більшого і глибшого змісту. Це ідентична ознака сьогоднішнього українця, — вважає Сергій Сінченко. — У компанії ми організовували здачу крові, численні благодійні активності, спрямовані на допомогу військовим. Я вдячний усім, хто долучився і готовий йти далі. Зрештою, вибір кожного з нас формує суспільну свідомість. Думаю, сьогодні кожен українець розуміє, що майбутнє нашої держави залежить від кожного з нас. Тож тримаймося разом, єдиним фронтом, щоб посилити військових і наблизити перемогу".

    Реклама на dsnews.ua