• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

У Києві та Львові "Велике будівництво" створить багатофункціональні арени для проведення Євробаскету-2025

У Києві біля Міжнародного виставкового центру в межах програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" буде збудовано багатофункціональну спортивну арену, яка, у разі перемоги України у виборі країни-господарки, буде використана для проведення матчів чоловічого Чемпіонату Європи з баскетболу Євробаскет-2025. Ще одну арену буде створено у Львові

Реклама на dsnews.ua

Про це представникам Міжнародної федерації баскетбольних асоціацій Європи (ФІБА Європа) повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Комісія ФІБА Європа, яка оцінювала рівень підготовки інфраструктури, відвідала обидві локації. Її представники звернули увагу на високий рівень організації робіт та кооперацію місцевої та державної влади.

"Зазвичай, такими питаннями більше займається місцева влада. А у вас ми бачимо, що політична підтримка сягає найвищого рівня. Це справляє сильне враження", – наголосив керівник відділу змагань ФІБА Європа Любомир Мандич.

Як розповів представникам ФІБА Кирило Тимошенко, спорткомплекс у Києві буде розрахований на 15 880 глядачів. Він розташується на лівому березі Дніпра і відповідатиме всім вимогам для проведення фінальної частини Євробаскету-2025. За планом, київську арену має бути введено в експлуатацію у грудні 2024 року. Одночасно з будівництвом комплексу тут буде створено також велику паркову зону.

Львівський багатофункціональний спорткомплекс на 10 тисяч глядачів планується завершити у листопаді 2024-го.

"При цьому я хочу зауважити, що більшість проектів у межах "Великого будівництва" ми завершуємо раніше встановлених строків", – наголосив заступник голови ОП.

Київська та львівська арени – одні з багатьох спорткомплексів, що будуються і вже збудовані в межах "Великого будівництва".

На це звернула увагу і генеральна директорка FIBA ​​Europe Properties Моніка Пухнер, яка зазначила, що в Україні відбувається системний розвиток спортивної інфраструктури, навіть не пов'язаний із можливим проведенням Євробаскету.

Назва країни, яка прийматиме Євробаскет-2025, стане відомою 29 березня у Мюнхені.

Нагадаємо, з початку реалізації програми Володимира Зеленського "Велике будівництво" в Україні, серед іншого, вже було збудовано та реконструйовано 193 стадіони та 25 басейнів.

    Реклама на dsnews.ua