• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Мінфіні розповіли про плани на переговори з МВФ

У найближчі два місяці Україна і Міжнародний валютний фонд можуть дійти згоди на робочому рівні (staff-level agreement) про надання кредиту

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Ми очікуємо, що досягнемо домовленості, так би мовити, на рівні персоналу в найближчі два місяці й далі виконуватимемо свою роботу, ухвалюватимемо необхідні закони, щоб отримати нарешті кошти", — сказав він.

Як писала "ДС", 12 лютого постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що місія Міжнародного валютного фонду завершила роботу в Україні. Сторони не змогли домовитися про перегляд програми Stand-by, за якою Україна мала отримати наступний транш.

Голова Комітету з питань фінансів і податкової політики Верховної Ради Данило Гетманцев заявив, що відсутність траншу МВФ у 2021 році не стане катастрофою для України.

Міністр фінансів Сергій Марченко зазначив, що Україні "вже некомфортно" без траншів МВФ.

У МВФ не змогли назвати терміни перегляду програми stand by для України — все буде залежати від прогресу в дискусіях по визначених програмою умов і зобовʼязань.

В кінці березня стало відомо, що місія Міжнародного валютного фонду в Україні має намір відновити переговори з Україною щодо перегляду програми кредитування і проведення реформ.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua