• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Україна отримає від Єврокомісії додатково 1,6 млрд євро

Європейський інвестиційний банк за допомогою Європейської Комісії виділить Україні додатково 1,59 млрд євро допомоги на інфраструктуру та поточні потреби

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства фінансів України, повідомляє "ДС".

"Цей пакет допомоги є частиною Екстрених заходів солідарності з Україною від ЄІБ, підготовлений у співпраці з Європейською комісією. Фінансування гарантується ЄС у межах Мандату на зовнішнє кредитування та доповнює екстрену фінансову підтримку для України у розмірі 668 млн євро, яка була надана Україні від ЄІБ на початку березня 2022 року", — йдеться у повідомленні.

Частину фінансової допомоги у розмірі 1,05 млрд євро буде надано Україні найближчим часом для фінансування першочергових потреб. Зокрема, фінансовий ресурс може бути використаний на підтримку фінансування першочергових видатків держбюджету, спрямованих на підготовку об'єктів ЖКГ до опалювального сезону, відновлення та модернізації об'єктів залізничної інфраструктури, електропостачання, теплопостачання та водопостачання об'єктів житлово-комунальної інфраструктури, що постраждали внаслідок бойових дій; забезпечення енергоефективності та енергозбереження.

Іншу частину виділеної фінансової допомоги (540 млн євро) надалі буде спрямовано на відновлення реалізації фінансованих проектів ЄІБ в Україні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua