• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

"Зараз потрібно інвестувати в Україну": бізнес Шостака повернеться до міжнародної експансії після війни, — Forbes

Власник EVA та VARUS Руслан Шостак заявив, що зупинив експортні проєкти, щоб залишити гроші в Україні

Руслан Шостак
Руслан Шостак. Фото: forbes.ua
Реклама на dsnews.ua

Про таке рішення Руслан Шостак розповів в інтерв'ю Forbes, передає "ДС".

"Так, ми справді хочемо і онлайн-, і офлайн-магазини вивести за кордон. Давно над цим працюємо. Готові інвестувати. Але не можемо дозволити собі це зробити сьогодні, в умовах війни, розуміючи важливість та роль внутрішнього інвестора в країні", — сказав він.

"Усі ми зацікавлені у сильній економіці України. Тому бачимо для себе головне завдання – підтримка ЗСУ та зміцнення економічного фронту. Нашій країні потрібні інвестиції, бізнесмени, активні люди, які тут і зараз відроджуватимуть і зміцнюватимуть Україну. І ми зараз бачимо свою місію саме у цьому", — наголосив Шостак.

Також він зазначив, що до війни у  його групі компаній було 35 тис. співробітників і товарообіг близько 2 млрд доларів на рік. Наразі понад 27 тис. співробітників і товарообіг за результатами 2022 року 1,3 млрд доларів.

"Я вважаю, що з урахуванням війни ми маємо непогані показники. Товарообіг у гривні за результатами 2022 року можна порівняти з показниками 2021 року. При тому, що 20% мереж EVA та Varus не працювали на початку воєнних дій" — додав Руслан Шостак.

    Реклама на dsnews.ua