• USD 38.3
  • EUR 41.6
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Засновник Microsoft Білл Гейтс розповів, як штучний інтелект змінить життя людей через п'ять років

У найближчі п'ять років технологія штучного інтелекту стане революційною для всіх, оскільки полегшить життя кожної людини

Білл Гейтс
Білл Гейтс
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс у Давосі на Всесвітньому економічному форумі, передає "ДС" із посиланням на CNN.

Він підкреслив, що з кожною новою технологією приходить страх, а потім нові можливості.

Так, Гейтс не поділяє точку зору, що розвиток штучного інтелекту призведе до ліквідації мільйонів робочих місць по всьому світу. 

"Як це було з продуктивністю сільського господарства в 1900 році, люди думали: "Гей, що люди будуть робити?" Насправді було створено безліч нових речей, безліч нових категорій робочих місць, і ми живемо набагато краще, ніж коли всі займалися сільським господарством. Це буде схоже на те", — сказав Гейтс. 

Гейтс прогнозує, що штучний інтелект полегшить життя кожної людини, зокрема, він вказав на допомогу лікарям в оформленні документів, які "є частиною роботи, яка їм не подобається, але ми можемо зробити її дуже ефективною".

За його словами, впровадження цієї технології у сферу освіти або медицини буде "просто фантастичним".

Доступ до штучного інтелекту буде здійснюватися "через телефон або ПК, який у вас уже є, через інтернет, який у вас уже є", каже Гейтс. 

"Мета Фонду Гейтса — зробити так, щоб затримка між отриманням користі людьми в бідних країнах і отриманням її багатими країнами була дуже короткою", — сказав Гейтс. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua