• USD 39.6
  • EUR 42.2
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Краще їсти перед сном: названо три сухофрукти, які нададуть максимум користі

Сухофрукти — це не лише смачні ласощі, але й джерело поживних речовин, які допомагають підтримувати здоров'я. Та деякі сухофрукти експерти особливо виділяють, стверджуючи, що вони не лише зміцнюють імунітет, але й укріплюють хребет

Реклама на dsnews.ua

Про це інформує "ДС" із посиланням на висновки дієтологів.

Важливо зазначити, що всі сухофрукти багаті на вітаміни та мінерали, зокрема, мідь та калій, які допомагають підтримувати здоров'я серця та судин. Деякі дослідження показують, що сухофруктами можна сміливо замінювати звичайні фрукти у зимовий період завдяки їхньому поживному вмісту.

Крім цього, в сухофруктах містяться антиоксиданти, які захищають організм від вільних радикалів, зберігають молодість та пружність шкіри.

Та є певні сухофрукти, які є більш корисними для нашого організму, ніж інші. Зокрема, кажуть експерти, якщо протягом 1,5 місяця їсти перед сном три конкретні сухофрукти, то зможете значно покращити кровообіг, нормалізувати проникність стінок судин у місцях пошкоджених хребців та дисків.

В цих плодах містяться речовини, які допомагають відновлювати тканини хребта і міжхребцеві диски, покращувати самопочуття, збільшувати енергію та зміцнювати імунітет. Про що ж йдеться?

Отже, перед сном експерти радять їсти 5 плодів кураги, 1 інжир та 1 чорнослив. Саме така кількість цих сухофруктів вже за півтора місяця допоможе значно покращити здоров'я.

Чому саме так:

  • курага — науково доведено, що цей сухофрукт має сприятливий вплив на серцевий м'яз, адже містить велику кількість калію. Також курага є чудовим профілактичним засобом від онкології, завдяки наявності заліза, фосфору, каротину, кальцію, вітаміну В5.
  • інжир — є профілактичним засобом від раку, допомагає нормалізувати діяльність щитовидної залози. Також саме інжир сприяє виведенню паразитів з кишківника. Його застосовують як народний засіб від бронхіту.
  • чорнослив — насамперед він позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, а ще цей сухофрукт корисний для тих, у кого часто підвищений артеріальний тиск і є проблеми з серцем. Чорнослив допомагає покращити здоров'я нирок, печінки, він допоможе у разі ревматизму та атеросклерозу.

Варто зазначити, що попри чисельні корисні властивості сухофрукти можуть мати і шкідливі аспекти. Вони висококалорійні і часто містять багато цукру, а тому їх краще не вживати людям, які страждають на діабет чи зайву вагу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua