• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Секрет довголіття: названо основні вітаміни для здорового життя

Людство протягом всього існування шукає рецепти довголіття. Найбільш популярним способом продовжити життя вважаються дієти, тому надзвичайно популярні різноманітні "секрети довголіття від довгожителів"

Реклама на dsnews.ua

При цьому, як зазначають вчені, люди зазвичай ведуть нездоровий спосіб життя і старість настає набагато швидше, пише medicalanswers.com.ua.

З точки зору бажання жити довше дієта більшості людей "жахлива, і ми старіємо набагато швидше", стверджують фахівці.

Існує ціла низка поживних речовин, необхідних для довголіття. Всього було виділено 41 речовину, включаючи 14 відомих вітамінів (A, B-1, B-2, B-6, B-12, C, D, E, K, біотин, холін, фолієва кислота і ніацин) і 16 основних мінералів, в тому числі кальцій, хлорид, хром, кобальт, мідь, йод і залізо. Крім того, фахівці звертають увагу на важливість омега-3 і дев’яти ключових амінокислот.

Їх вчені називають "вітамінами довголіття". За словами спеціалістів, ці вітаміни та мікроелементи необхідно отримувати з продуктів, а не вживати спеціальні добавки. По-перше, організм набагато краще засвоює поживні речовини саме з їжі, а по-друге, це зводить до мінімуму ризик гіпервітамінозу. Таким чином, потрібно включати в раціон якомога більше рослинної їжі (фрукти, овочі, бобові, цільнозернові та ін.).

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua