• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Центрвиборчком припинив повноваження ТВК на Житомирщині

Реклама на dsnews.ua

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Овруцької міської ТВК у Житомирській області

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ЦВК, передає "ДС".

30 листопада комісія розглянула окремі питання діяльності Овруцької міської територіальної виборчої комісії Коростенського району Житомирщини. Рішенням Житомирського окружного адміністративного суду від 5 листопада цю ТВК зобов’язали провести повторний підрахунок голосів з виборів депутатів Овруцької міської ради та Овруцького міського голови.

"Цією комісією було проведено повторний підрахунок голосів виборців на 25 виборчих дільницях. Проте, як зазначено в постанові Сьомого апеляційного адміністративного суду від 28 листопада 2020 року, вказана ТВК повинна була здійснити повторний підрахунок голосів виборців на всіх дільницях виборчого округу, а не на окремих. А також – не брати до уваги результати підрахунку голосів виборців, які були встановлені неповноважним складом зазначеної виборчої комісії", — кажуть у ЦВК.

Крім того, в окремій ухвалі Житомирського окружного адміністративного суду від 20 листопад вказано, що під час повторного підрахунку голосів комісія порушувала вимоги Виборчого кодексу та відповідного Порядку.

"Відтак Комісія, встановивши факт систематичного порушення зазначеною комісією Конституції України, Виборчого кодексу України та законів України, достроково припинила повноваження всього її складу", — заявили у Центрвиборчкомі.

Тепер буде сформовано новий склад ТВК, після чого вона має встановити результати виборів Овруцького міського голови.

Як писала "ДС", у другому турі виборів мера Чернівців переміг підприємець Роман Клічук — висуванець партії "Єдина Альтернатива".

    Реклама на dsnews.ua