• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

"Люди носитимуть майки з лого "Роскосмосу", а не NASA": Рогозін обіцяє "інженерні дива" в російській космонавтиці

Голова "Роскосмосу" Дмитро Рогозін заявив, що найближчим часом в галузі космонавтики в Росії стануться "інженерні дива"

Дмитро Рогозін
Дмитро Рогозін / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це Рогозін повідомив в рамках дев'ятої міжнародної технологічної конференції Startup Village, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"З 2023 року Роскосмос хвилеподібно переходить до нової космічної техніки: ми запускаємо ракету "Союз-5", починає літати воднева "Ангара" та інші. З'являються ті самі інженерні чудеса, яких так не вистачає іноді в поточному житті. У найближчі два-три роки відбудуться події, які перевернуть уявлення про вітчизняну космонавтик ", — сказав Рогозін.

За словами глави держкорпорації, тоді на майках людей буде логотип Роскосмоса, а не NASA.

Рогозін в квітні говорив, що Роскосмос стоїть на порозі дуже важливих змін в галузі: очікується перехід на нову ракетно-космічну техніку, початок місячних досліджень.

Конференція Startup Village, яка в цьому році пройде удев'яте, традиційно виступає майданчиком обговорення трендів та ідей, в якому беруть участь засновники стартапів, успішні бізнесмени, інвестори, великі технологічні корпорації і представники російської влади. У минулому році в умовах нової реальності організатори вперше проводили Startup Village онлайн. Число переглядів конференції перевищило 185 тис. на сайті і більше 1,5 млн на зовнішніх ресурсах.

Нагадаємо, в грудні 2019 року Рогозін заявив, що скептично ставиться до діяльності засновника американської компанії SpaceX Ілона Маска. За словами Рогозіна, росіяни захоплюються засновником SpaceX Ілона Маском, тому що люблять все західне.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua