• USD 36.6
  • EUR 37.4
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Деякі діти нардепів віком до 21 року стали депутатами: стало відомо, хто і чиї

За підсумками місцевих виборів, які пройшли у 2020 році, четверо дітей народних депутатів чинного скликання Верховної Ради у віці до 21 року стали депутатами міських і районних рад

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні громадського руху "Чесно", передає "ДС".

Зокрема, 19-річний Ростислав Солод (ОПЗЖ) став депутатом Краматорської міської ради, Ярина Ар'єва ("Євросолідарність") — Київради, Дмитро Копанчук ("Слуга народу") — Рудківської міської ради, а Ярослав Вельможний ("Наш край") отримав мандат депутата Сєвєродонецької районної ради.

За даними руху, всього у місцеві ради було обрано 49 депутатів у віці від 18 до 21 року.

Як зазначається, Ростислав Солод є сином двох нардепів чинного скликання, які також представляють ОПЗЖ. Його мати — нардепка Наталія Королевська, батько — нардеп Юрій Солод.

Ярина Ар'єва — дочка нардепа Володимира Ар'єва. У Київраді вона увійшла до комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики.

20-річний Дмитро Копанчук став депутатом Рудківської міської ради (Львівщина). Він є сином нардепки чинного скликання ВРУ Олени Копанчук. У своєму окрузі кандидат набрав 0 голосів. Він потрапив у раду завдяки високому місцю у єдиному списку партії.

21-річний Ярослав Вельможний став депутатом Сєвєродонецької районної ради (Луганщина) від партії "Наш край". Його батько — нардеп Сергій Вельможний, який потрапив до Ради у 2019 році як самовисуванець. 

Нагадаємо, лідером за відсотком здобутих мандатів в обласних і місцевих радах за підсумками місцевих виборів 2020 року стала партія "Європейська солідарність" Петра Порошенка: її кандидати зайняли 15,1% і 17% місць відповідно.

    Реклама на dsnews.ua