• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Корабельна сосна" програла вибори мера Миколаєва

Реклама на dsnews.ua

Кандидатка в мери Миколаєва від "Слуги народу" Тетяна Домбровська виявилася за результатами голосування на виборах лише на третьому місці

Про це свідчать дані проведеного після закінчення місцевих виборів екзитполу, передає "ДС".

Так, на виборах Миколаївського міського голови лідирує чинний мер Олександр Сенкевич. Він попередньо набрав 40,78% голосів.

На другому місці Володимир Чайка (ОПЗЖ) з 26,77% голосів.

Згідно з результатами дослідження, кандидатка від "Слуги народу" Тетяна Домбровська виявилася на третьому місці з результатом 16,81%.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явився запис розмови "слуг" Олександра Корнієнка з Давидом Арахамією, в якому вони нібито обговорювали колегу по фракції Ірину Аллахвердієву.

"Така піддута. Звичайно, трохи. Трохи тюнінг, тон too much. Загалом вона баба робоча взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут відх**рить триста зустрічей за чотири місяці. І виграє", — нібито сказав Корнієнко.

Арахамія підтримав колегу по фракції в його оцінці жінки.

У новому відео, опублікованому трохи пізніше, Корнієнко заявив, що Аллахвердієвій у скандальному ролику були присвячені тільки кілька слів про її красу, а далі пішло обговорення Тетяни Домбровської. Саме її назвали "корабельною сосною". Тетяна Домбровська — бізнесвумен із Миколаєва. Вона очолює громадську організацію "Майбутнє Миколаєва".

    Реклама на dsnews.ua